Quang: 6 pkt.
(4-2-0-0)
Robert Czerniejewski, Tomasz Jeżewski, Adam Laakel, Wojtek Lutkowski, Radosław Małecki, Michał Poniatowski, Sebastian Prządka, Maciej Wasiluk, Patryk Woźniak,
Hung , Long , Quang , Thinh , Trung , Tung,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Budimex oraz FC Hanoi. FC Hanoi przystąpiło ponownie do rozgrywek po przerwie w sezonie zimowym. W tym spotkaniu to Budimex był dyktującym warunki i niespodziewanie łatwo odniósł pewne zwycięstwo. Pierwszą bramkę zdobyło FC Hanoi w 10 minucie po oddaniu strzału w długi róg przez Trunga. Jeszcze w tej samej minucie nastąpiła odpowiedź również w długi róg Adama Laakela. Do przerwy Budimex prowadził jednak aż 4:1 po bramkach Michała Poniatowskiego z 17i 20 minuty oraz Wojciecha Lutkowskiego z 20, który posłał piłkę między nogami bramkarza. Ten sam zawodnik otworzył wynik w drugiej połowie a konkretnie 22 minucie. FC Hanoi zmniejszyło jeszcze straty w 24 minucie po golu Tunga ale było to wszystko na co było ich stać tego wieczora. Budimex dołożył w końcówce jeszcze dwa trafienia: Patryka Woźniaka (34), Tomasza Jeżewskiego (36) i pewnie pokonał rywali 7:2