(3-2-0-0)
Tomasz Albrecht, Sebastian Dziubdziński, Tomasz Janowski, Radosław Kostrubiec, Maciej Łuczak, Sebastian Platał, Karol Szustakiewicz, Radosław Toczyski,
Yaroslav Knir, Adam Świeczkowski, Olgierd Mroczkowski, Mariusz Radziszewski, Jacek Romanowicz, Piotr Stanik, Sławomir Stodulski, Bartłomiej Szewczak, Tomasz Tkacz,

CMGT wygrywa w końcówce
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły CMGT OPS oraz Nav Team. Spotkanie to znakomicie rozpoczęła ekipa gości. Już w 1 minucie na prowadzenie wyszli oni po trafieniu Yaroslava Knira. CMGT zdołało wyrównać, ale szybko Nav Team odzyskał prowadzenie. Zaliczyli dobry początek, jednak ich rywal walczył o wyrównanie. Udało im się to w 10 minucie, gdy po raz drugi trafił Maciej Łuczak. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Do jej końca utrzymał się wynik 2:2. Po zmianie stron nadal toczył się wyrównany bój. Najpierw strzelili gospodarze, potem szybko odpowiadali goście. W końcówce meczu padło sporo bramek. W ciągu 7 minut aż 5 goli z obu stron! Lepsi okazali się piłkarze CMGT, którzy wykazali się wyższą skutecznością. Ostatecznie zwyciężyli oni 7:5. PB