(4-2-0-1)
Tomasz Albrecht, Sebastian Dziubdziński, Tomasz Janowski, Radosław Kostrubiec, Maciej Łuczak, Sebastian Platał, Karol Szustakiewicz, Radosław Toczyski,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Robert Kabzinski, Isidoro Lopes Lucca, Mateusz Olech, Daniel Radko,

Mnóstwo bramek w meczu, zwycięstwo Citi United
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły CMGT OPS oraz Citi United. Dobry start w tym spotkaniu zaliczyła ekipa gospodarzy. To oni ruszyli od początku zdecydowanie do przodu czego efektem były bramki w 3 i 4 minucie. Najpierw wynik meczu otworzył Maciej Łuczak, chwilę potem trafił Radosław Toczyski. Potem przez długi czas i jedni i drudzy szukali okazji do zmiany rezultatu. Pierwszego gola zdołali zdobyć goście w 11 minucie, kiedy trafił Robert Kabziński. Po upływie dwóch kolejnych minut, to Citi United wyszli na prowadzenie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Chrabonszcz. CMGT dali radę wyrównać w 16 minucie, ale i tak do przerwy prowadzili goście, bo tuż przed przerwą zdobyli kolejnego gola. Po zmianie stron Citi United był już zdecydowanie lepszy. W każdej statystyce przeważali nad rywalem i w miarę upływu czasu powiększali różnicę nad CMGT. Mecz był bardzo przyjemny do oglądania, ponieważ do siatek wpadło aż 17 goli. Goście zwyciężyli w tym spotkaniu 11:6. PB