(3-2-0-0)
Tomasz Albrecht, Sebastian Dziubdziński, Tomasz Janowski, Maciej Łuczak, Sebastian Platał, Karol Szustakiewicz, Radosław Toczyski,
Bartosz Kochański, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Łukasz Rzeszotarski, Paweł Wróblewski, Paweł Zygert,

CMGT nie dają szans rywalom
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły CMGT OPS oraz Red Devils. Początek spotkania wyglądał zdecydowanie jak gra na rozeznanie przeciwnika. Żadna z ekip nie ruszyła zdecydowanie do ataku. Mało było akcji ofensywnych oraz strzałów. Piłka krążyła najczęściej w środkowej strefie boiska. W miarę upływu czasu coraz więcej sytuacji miały obie drużyny. Red Devils w ciągu kilkunastu sekund dwukrotnie trafili w poprzeczkę i raz w słupek, ale nie zdołali strzelić bramki. To zemściło się na nich zaledwie minutę później, gdy po indywidualnej akcji do siatki trafił Maciej Łuczak i otworzył wynik meczu. Niedługo potem ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. CMGT wygrywało już 3:0 po pierwszym kwadransie. Wtedy do siatki trafił Radosław Toczyski. Goście starali się odpowiedzieć, ale nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Gospodarze natomiast jeszcze tuż przed samym końcem pierwszej połowy strzelili za sprawą Karola Szustakiewicza. Po przerwie przez długi czas nie oglądaliśmy kolejnych bramek. Dopiero w 27 minucie ponownie trafił Szustakiewicz. Dwie minuty później swojego pierwszego gola zdołali zdobyć goście. Na listę strzelców wpisał się Paweł Zygert, jednak chwilę potem uczynił to również Kamil Piotrowicz. Goście i tak przegrywali wysoko i nie mieli szans na odrobienie strat. Do tego ich rywale dołożyli jeszcze 3 trafienia i zwyciężyli 8:2. PB