(4-2-0-0)
Jesus Iribas, Sebastian Krzyżek, Krzysztof Łyjak, Marcin Polak, Jerzy Slupeczanski, Andrzej Szyszka,
Jarosław Dejneka, Janusz Mazur, Paweł Mazurek, Daniel Piaścinski, Mateusz Przybysz, Marcin Puławski,

Przegrywali 0:2, ale pokazali klasę
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Risk&Trust oraz Finestra. Spotkanie to rozpoczęło się niespodziewanie od bramki ekipy słabszej na papierze. Goście wyszli na prowadzenie już w 4 minucie po trafieniu Mateusza Przybysza. Potem drużyna Finestry co prawda się broniła, ale nie pozwalała rywalom na oddawanie strzałów. Sami mieli również kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Przez długi czas ani jedni ani drudzy nie potrafili znaleźć sposobu na zmianę rezultatu. Risk&Trust, mimo częstszego utrzymywania się przy piłce, wcale nie był lepszym zespołem. Głównie dzięki dobrze zorganizowanej defensywie rywali, nie mogli doprowadzić do wyrównania. Po niemałym zamieszaniu w polu karnym goście zdołali podwyższyć prowadzenie. Z bliskiej odległości do siatki trafił Jarosław Dejneka. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0. Po zmianie stron od razu świetnie zaatakowali gospodarze. Już minutę po powrocie na boisko gola sprzed pola karnego zdobył Marcin Polak. Kilka minut później to Risk&Trust był już na prowadzeniu. Dwukrotnie gola zdobył Jesus Iribas. Najpierw po ładnej dwójkowej akcji z Jerzym Słupeczańskim, później sam minął dwóch rywali i wykończył strzał między nogami bramkarza gości. W końcówce gospodarze nie dali już szans rywalom i wykazali się niesamowitą skutecznością. Zdobyli 4 gole i zwyciężyli ostatecznie 7:2. PB