(4-4-0-3)
Marko Cvetkovski, Przemysław Dryjek, Rafał Jonas, Adam Świeczkowski, Michał Mrozowski, Ilon Pawłow,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Robert Kabzinski, Isidoro Lopes Lucca, Kamil Matysiak, Mateusz Olech, Daniel Radko,

Citi United pewnie zdobywa 3 punkty
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Plata o Plomo oraz Citi United. Początek spotkania należał zdecydowanie do drużyny gości. Zaczęli oni znakomicie od bramki już w 2 minucie. Wynik otworzył po ładnym trafieniu Robert Kabziński. 4 minuty później ten sam zawodnik ponownie wpisał się listę strzelców. Tym razem po świetnym podaniu od bramkarza Michała Całki zdobył gola głową. Potem za odrabianie strat wzięła się ekipa gospodarzy. Szybko, bo już po upływie jednej minuty do siatki trafił Przemysław Dryjek. Plata o plomo dalej walczyła i w 11 minucie doprowadziła do wyrównania. W końcówce pierwszej połowy lepsi okazali się jednak goście. Najpierw dwukrotnie strzelał Lucca Isidoro Lopes a potem Kamil Matysiak i do przerwy było 2:5. Po zmianie stron co prawda zdołali strzelić gospodarze za sprawą Rafała Jonasa, ale później ponownie musieli uznać wyższość Citi United. Goście dołożyli 4 trafienia i zwyciężyli 9:3. PB