(5-4-0-0)
Iwaniuk-Sawczuk Rafał: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Michał Banasiewicz, Paweł Grela, Maciej Grudniewski, Łukasz Samoraj, Marcin Turowski, Janusz Zaborowski,
Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Rafał Iwaniuk-Sawczuk, Paweł Olszta, Krzysztof Pawłowski, Mikołaj Przerwa,

Rapid wygrywa w wielkim stylu z trudnym rywalem!
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Citi Oldboys oraz Rapid Risk. Spotkanie to zapowiadało się bardzo ciekawie, ponieważ bój o punkty toczyły ekipy z górnej części tabeli. Dobrze ten pojedynek rozpoczął się dla gospodarzy, którzy w 3 minucie dostali szansę na uzyskanie prowadzenia po rzucie wolnym blisko linii pola karnego. Tą sytuacje znakomicie wykorzystał Janusz Zaborowski i trafił bezpośrednio od słupka. Gra niemal od samego początku była bardzo zacięta. Mnóstwo było sytuacji, w których piłkarze walczyli o piłkę ciałem, do tego często oglądaliśmy ładne strzały obu drużyn. W 6 minucie ponownie gola zdobyli gospodarze. Po świetnym podaniu od Zaborowskiego, w sytuacji sam na sam z bramkarze znalazł się Paweł Grela, który pewnie trafił do siatki. Citi Oldboys posiadało nie tylko przewagę w bramkach, ale i w stworzonych sytuacjach, w ofensywie byli groźniejsi niż ich rywale. Rapid jednak nie poddawał się i również próbował strzałów z bliska, jak i z dalszych odległości. Mimo wielu okazji z obu stron nie oglądaliśmy więcej bramek w pierwszej połowie. Po 20 minutach rezultat 2:0. W drugiej części meczu widzieliśmy podobną grę obu drużyn i kolejne znakomite akcje bramkowe. W tym spotkaniu dużą rolę odgrywali obaj bramkarze, którzy byli w znakomitej formie i świetnie bronili. Dopiero w 24 minucie po raz pierwszy zdołali strzelić goście. Po długim podaniu od Krzysztofa Pawłowskiego, Marcin Drozdowski trafił do siatki po niskim strzale na dalszy słupek. Goście byli niesamowicie zdeterminowani i dążyli do korzystnego wyniku. W 30 minucie udało im się wyrównać, a 5 minut później zdobyć gola na wagę 3 punktów. Autorem obu tych trafień był Paweł Olszta. Rapid zwyciężył 3:2. PB