Całka Michał: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Adrian Burii, Mateusz Furlepa, Waldemar Klimczak, Arkadiusz Królikowski, Robert Lewandowski, Jakub Szczes, Arkadiusz Wisniewski,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Isidoro Lopes Lucca, Kamil Matysiak, Mateusz Olech, Daniel Radko, Albert Toma,

W meczu Ligi CITI Bankowej zmierzyły simę drużyny Breaking Bank i Citi United. Mecz rozpoczął się od szybkiego wyjścia na prowadzenie gości po dobitce Mateusza Olecha. W 13 minucie gola wyrównującego strzelił Arkadiusz Królikowski. 2 minuty później po szybkiej akcji gola ustrzelił znów Mateusz Olech. Wynik do przerwy to 1:2. Druga połowa to lepsza gra w ofensywie obu drużyn co przełożyło się na większą ilość bramek. Pierwszego gola dla gości w 2 połowie zdobył Adrian Burii w 26 minucie. Ale w 28 minucie Lucca Isidoro Lopes znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali. Drużyna Breaking Banku się nie poddawała i Arkadiusz Wiśniewski strzelił gola w 31 minucie, co spowodowało rozjuszenie przeciwników którzy w 34 i 35 minucie strzelili bramki, których autorami byli Paweł Chrabonszcz i Mateusz Olech, który tego dnia był w świetnej formie strzeleckiej i został zawodnikiem meczu. W 40 minucie gola strzelił Jakub Szcześ zmniejszając rozmiar porażki. AB