(4-5-0-0)
Olgierd Mroczkowski, Mariusz Radziszewski, Jacek Romanowicz, Bartłomiej Szewczak, Dawid Zagulski,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Robert Kabzinski, Isidoro Lopes Lucca, Mateusz Olech, Daniel Radko, Albert Toma,

Bardzo jednostronnie po przerwie
W meczu trzeciej kolejki Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Nav Team oraz Citi United. Spotkanie to znakomicie rozpoczęła ekipa gości. Już w 3 minucie zdobyli oni gola i wyszli na prowadzenie. Do siatki trafił Lucca Isidoro Lopes. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców już po niespełna dwóch minutach. Nav Team udało się zrewanżować i zdobyli oni bramkę za sprawą Mariusza Radziszewskiego. Potem przez długi czas oglądaliśmy dobre akcje z obu stron. Minimalną przewagę posiadali goście, ale nie potrafili jej wykorzystać. Gospodarze również mieli swoje okazje do zmiany wyniku. Do końca pierwszej połowy nie obejrzeliśmy jednak żadnych bramek i utrzymał się rezultat 1:2. Po zmianie stron mecz nabrał zupełnie innych barw. Widowisko to było z każdą minutą coraz bardziej jednostronne. Zdecydowanie zaczęli przeważać piłkarze Citi United od gola Daniela Radko w 30 minucie. Potem strzelali jeszcze Robert Kabziński, Tomek Bieleń i Lucca Lopes. Goście zwyciężyli wysoko – 8:1. PB