(0:0)
Kejskraszers
2018-03-12 godz.21:15

Odrobili stratę i zremisowali
W meczu 5 kolejki Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Loco Motiv oraz Breaking Bank. Spotkanie to od początku rozgrywało się na bardzo wysokim poziomie. Widać było wysokie zaangażowanie i chęć do gry obu ekip. Żadna z drużyn nie stwarzała wyraźnej przewagi, gra toczyła się bardzo wyrównana. Pierwszy gol padł w 8 minucie. Wynik meczu otworzył Krzysztof Stromecki. Potem przez długi czas i jedni i drudzy walczyli znakomicie, by odmienić rezultat. Mimo to nikomu nie udało się trafić do bramki w pierwszej połowie i do przerwy utrzymał się wynik 1:0. Po zmianie stron Breaking Bank starał się doprowadzić do wyrównania. Na 1:1 strzelił Adrian Burii. Potem jednak szybko losy odmienili piłkarze gospodarzy. Dla Loco Motivu trafiali Stromecki oraz Marcin Antonik. Goście byli już w niełatwej sytuacji, ale udało im się odrobić straty. Gole zdobywali Burii i Waldemar Klimczak. Mecz zakończył się remisem 3:3. PB