(3-3-0-0)
Yaroslav Knir, Olgierd Mroczkowski, Piotr Stanik, Tomasz Tkacz, Dawid Zagulski,
Błażej Czachor, Adam Kiszka, Adam Krzyżewski, Mateusz Michalczyk, Michał Nojek, Krzysztof Stromecki,

Loco Motiv minimalnie lepszy
W meczu 4 kolejki Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Nav Team oraz Loco Motiv. Spotkanie to świetnie rozpoczęła ekipa gości. Już w 1 minucie zdobyli oni pierwszą bramkę i wyszli na prowadzenie. Wynik meczu otworzył Adam Krzyżewski. Niedługo potem ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców. To nie był jednak koniec fantastycznej skuteczności Loco Motivu. W krótkim odstępie czasu do siatki trafiał również Krzysztof Stromecki i po raz trzeci Krzyżewski. W 6:0 minucie było już 4:0 dla gości. Gospodarze szukali okazji do odpowiedzi. Udało im się to w 10 minucie. Gola dla Nav Teamu zdobył Yaroslav Knir. W pierwszej połowie nie stać ich było na wiecej, ale chociaż nie tracili kolejnych goli. Do Przerwy 1:4. Po zmianie stron gospodarzom szło o wiele lepiej, zaczęli gonić wynik i zdecydowanie częściej atakowali. W 35 minucie po golu Piotra Stanika wyrównali na 5:5, jednak minutę przed końcem meczu 3 punkty zapewnił gościom Błażej Czachor, który zdobył gola na wagę zwycięstwa. PB