(5-4-0-0)
Patryk Halaburda, Piotr Jaguścik, Marek Kołodziejczyk, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Tomek Markowicz, Max Stawicki, Darek Szczerba, Paweł Wycisłowski, Piotr Wycisłowski,
Tomasz Drzał, Dominik Górka, Michał Godlewski, Mateusz Śliwiński, Mateusz Wnuk, Karol Wrzoskiewicz, Jan Ziobro,

Grospol vs EcoCar
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Grospol.pl oraz EcoCar. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła dopiero w 8 minucie. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Marek Kołodziejczyk dając prowadzenie Grospolowi. Bramka wyrównująca padła po kontrataku i wykończeniu Mateusza Śliwińskiego w 13 minucie. Wynik do przerwy 1:1. Druga odsłona to niezwykle wyrównany pojedynek. Dobrze spisywały się defensywy i bramkarze. Bramka na 2:1padła dopiero w 32 minucie a jej zdobywcą był Piotr Litwiński. W 36 minucie piłkę przejął Piotr Wycisłowski, przedrylował obrońcę oraz bramkarza EcoCar i podwyższył wynik na 3:1 ustalając tym samym wynik końcowy.