Fiodorow Artur: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Tomasz Drzał, Dominik Górka, Mateusz Śliwiński, Rafał Świerczyński, Jarek Procin, Piotr Talarek, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz,
Szymon Ber, Artur Fiodorow, Mariusz Fiodorow, Michał Gurba, Grzegorz Lubos, Dawid Strzelecki, Michał Ziółkowski,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny EcoCar oraz IGT Wojskowa. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 5 minucie. Wynik otworzył Piotr Talarek i EcoCar objęło prowadzenie. W 11 minucie wynik podwyższył Jarek Prociv a w 12 na listę strzelców wpisał się Mateusz Wnuk. W 27 minucie IGT zmniejszyło stratę. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Michał Gurba. Minutę później na listę strzelców wpisał się Dominik Górka i EcoCar ponownie odskoczyło. Okazało się, że tylko na chwilę. W 29 minucie bramkę zdobywa Grzegorz Lubos i IGT pozostało w grze. W ostatniej minucie padły dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn. Najpierw strzelił Piotr Talarek a wynik meczu na 5:3 ustalił Michał Ziółkowski.