Budyta Mateusz: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Tomasz Drzał, Jakub Lisowski, Mateusz Śliwiński, Rafał Świerczyński, Bartosz Okrasa, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz,
Norbert Bormański, Mateusz Budyta, Maciej Frąckiewicz, Piotr Gajewski, Kamil Garbas, Kacper Jackowicz, Robert Warakomski, Grzegorz Zaleski,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny EcoCar oraz Lekap. O tym, że piłka nożna to dyscyplina przewrotna przekonała się już nie jedna drużyna. Tym razem to LEKAP dopiął swojego i wygrał to spotkanie 4:3. Początek spotkania nie zapowiadał takiej sytuacji. Już w 3 minucie EcoCar objął prowadzenie w zdobyciu bramki wyręczył ich zawodnik Lekapu Maciek Frąckiewicz strzelając bramkę samobójczą. Po kolejnych trzech minutach był jednak remis. Tym razem gola do właściwej bramki strzelił Norbert Bormański. Na przerwę z prowadzeniem schodził jednak zespół EcoCar. Dwie bramki w 14 minucie zapewniły im prowadzenie 3:1. Nikt się chyba nie spodziewał, że będą to jedyne trzy bramki zdobyte przez tą drużynę a fantastycznym finiszem popisze się drużyna LEKAP. Sygnał do ataku swoim kolegom dał Norbert Warakomski. Najpierw w 25 minucie zmniejszył straty a trzy minuty później doprowadził do wyrównania. LEKAP zwietrzył swoją szansę i ją doskonale wykorzystał. Rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w 33 minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Kacper Jackowicz i dał LEKAP-owi zwycięstwo 4:3.