Popławski Mateusz: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Maciej Domagalski, Dominik Górka, Mateusz Śliwiński, Rafał Świerczyński, Bartosz Okrasa, Jarek Procin, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz,
Kacper Jeżo, Tomek Keller, Paweł Kucharski, Korneliusz Miczek, Maciej Morytz, Mateusz Popławski, Jacek Walasek,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny EcoCar oraz Instal-Metal. Prowadzenie dość szybko objęła drużyna Instal-Metal. W 4 minucie uzyskał je Paweł Kucharski. Odpowiedź EcoCar była niemal natychmiastowa. W 6 minucie na listę strzelców wpisał się Rafał Świerczyński i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie mieliśmy bardzo wyrównany pojedynek. Decydujące o wyniku i zwycięstwie EcoCar okazały się dwie minuty: 35 i 36. Najpierw Mateusz Śliwiński dobił piłkę bronioną przez bramkarza rywali a następnie strzał niemal z połowy Bartosza Okrasy wylądował przy słupku bramki Instal-Metalu. EcoCar wygrało to spotkanie 3:1.