Wrzoskiewicz Karol: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Michał Baranowski, Michał Jóźko, Dominik Kaczmarek, Rajmund Kula, Piotr Kulig, Krzysztof Nagodziński, Grzegorz Orzech, Sebastian Pedynowski,
Maciej Domagalski, Tomasz Drzał, Dominik Górka, Mateusz Śliwiński, Jarek Procin, Piotr Talarek, Karol Wrzoskiewicz,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny MJM Investment oraz EcoCar. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 6 minucie. Pięknym strzałem pod poprzeczkę popisał się Piotr Talarek i EcoCar objęło prowadzenie. MJM odpowiedziało bramką Michała Jóźko w 9 minucie. W 16 minucie po akcji z klepy i bramce Michała Jóźko MJM objęło prowadzenie. EcoCar odpowiedziało natychmiast. Jeszcze w tej samej minucie bramkę zdobył Piotr Talarek. MJM objęło prowadzenie w 24 minucie. Bramkę przerzucając piłkę nad bramkarzem zdobył Michał Baranowski. W 29 minucie MJM odskoczyło na dwie bramki. Na listę strzelców wpisał się Dominik Kaczmarek. EcoCar nie złożyło jednak broni. Już w 30 minucie złapali ponownie kontakt po bramce Mateusza Śliwińskiego. Mecz zakończył się wynikiem 4:3