Wrzoskiewicz Krzysztof: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Maciej Gierasimiuk, Paweł Jeleniewski, Grzegorz Kaczyński, Patryk Lauryn, Filip Śliwiński, Paweł Seluk, Sebastian Tokarczyk, Łukasz Wasilewski,
Tomasz Drzał, Dominik Górka, Mateusz Śliwiński, Rafał Świerczyński, Bartosz Okrasa, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz, Jan Ziobro,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Audiomagic.pl oraz EcoCar. Początek to bardzo wyrównany pojedynek. Akcje z jednej i drugiej strony kończyły się jednak na linii defensywy lub dobrze spisywali się bramkarze. Nie może zatem dziwić, że pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowo. Pierwsza bramka padła w 23 minucie. Dośrodkowanie Patryka Lauryna zamienił na bramkę Filip Śliwiński. Podwyższenie wyniku nastąpiło w 28 minucie. Fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko bramki popisał się sam Patryk Lauryn. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i Audiomagic.pl odniosło zwycięstwo 2:0.