Wrzoskiewicz Krzysztof: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Tomasz Jeżewski, Karol Krogulec, Sebastian Milewski, Grzegorz Warowny, Maciej Wasiluk, Patryk Woźniak, Przemek Zalewski,
Maciej Domagalski, Tomasz Drzał, Dawid Helsner, Mateusz Śliwiński, Jarek Procin, Mateusz Wnuk, Krzysztof Wrzoskiewicz,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Budimex oraz EcoCar. W tym pojedynku trudno było wskazać faworyta. Niewątpliwie był to najlepszy mecz kolejki obfitujący w bardzo wiele akcji ofensywnych kończonych strzałami, grą z pierwszej piłki i bardzo szybkim tempem. Należy pogratulować postawy obu drużynom choć zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Budimex. Do przerwy wynik utrzymał się remisowy. Dla EcoCar prowadzenie już w 4 minucie uzyskał Jacek Procin. Budimex do wyrównania doprowadził dopiero w 16 minucie po bramce Grzegorza Warownego. W drugiej połowie Budimex jeszcze mocniej przyspieszył i osiągnął nieznaczną przewagę w polu. Na ponowne prowadzenie wyszli w 27 minucie po bramce Przemka Zalewskiego a wynik w 35 podwyższył Sebastian Milewski. Dla EcoCar gola dwie minuty później zdobył Dawid Helsner i zespół ten mógł jeszcze liczyć na korzystny wynik. Ostatecznie tak się nie stało. W 38 minucie to Budimex ustalił wynik na 4:2 za sprawą bramki zdobytej przez Grzegorza Warownego.