Ojrowski Michał: 6 pkt.
(4-2-0-0)
Łukasz Jaworski, Tomasz Letmański, Robert Matusiak, Borys Mentrak, Marcin Pawłowski, Piotr Piątkowski,
Łukasz Cybul, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Marcin Kosiorek, Michał Kowalewski, Michał Ojrowski, Marek Okoń, Tomasz Poseniak, Bronisz Pstrucha,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Złote Kalesony oraz Atak Klonów. W tym spotkaniu mieliśmy jednego bohatera. Był nim Łukasz Jaworski ze Złotych Kalesonów autor aż 6 z 7 goli swojej drużyny. Atak Klonów nie potrafił się w tym dniu przeciwstawić sile ataków rywali i został ostatecznie pokonany 7:4. Do przerwy Złote Kalesony prowadziły już 3:1 i spokojnie kontrolowały grę w drugiej połowie. Wynik w tym spotkaniu otworzył zawodnik Klonów Tomasz Poseniak w 12 minucie. Jeszcze w tej samej do wyrównania doprowadził Łukasz Jaworski. W 22 minucie podwyższył wynik zdobywając bramkę głową a w 24 dołożył kolejne trafienie przerzucając piłkę nad bramkarzem. W 29 minucie ten sam zawodnik zdobył bardzo ładną bramkę. Z niemal połowy boiska przerzucił piłkę nad wysuniętym do przodu bramkarzem. Łukasz Jaworski dołożył jeszcze dwie bramki: w 36 i 46 minucie a jedynym innym piłkarzem Kalesonów, który wpisał się na listę strzelców był Piotr Piątkowski w 47 minucie. Dla Ataku Klonów pozostałe bramki zdobywali: Wołodymyr Iliyenko (40,49), Łukasz Cybul (36).