Ojrowski Rafał: 6 pkt.
(4-2-0-0)
Sebastian Groszyk, Jacek Grześkowiak, Rafał Janowicz, Dorian Kwieciński, Michał Ściborowski, Andrzej Milewski, Leszek Parzniewski , Krzysztof Raciborski, Dawid Zaleśny,
Wojciech Aftyka, Łukasz Cybul, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Michał Kowalewski, Michał Ojrowski, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Bronisz Pstrucha,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny FC Rivers oraz Atak Klonów. Riversi dość szybko ustawili sobie to spotkanie. Już w 1 i 2 minucie bramki zdobył Michał Ściborowski dając prowadzenie Riversom. Klony jednak nie odpuściły. W 7 i 8 minucie zdobyli dwie bramki doprowadzając do wyrównania. Najpierw Marek Okoń umieścił piłkę pod poprzeczką a następnie Wołodymyr Iliyenko dobił obronę bramkarza. W 14 minucie to Klony wyszły na prowadzenie. Długą piłkę głową strącił Krzysztof Poseniak. Na przerwę to jednak Riversi schodzili na prowadzenie i to dwubramkowe. Do wyrównania doprowadzili już w 15 minucie. Strzał z pierwszej piłki po rozegranym rzucie wolnym oddał Sebastian Groszyk. W 21 minucie wyszli na prowadzenie kiedy Rafał Janowicz dobił piłkę bronioną przez bramkarza. Wynik pierwszej połowy na 5:3 ustalił w 24 minucie Michał Ściborowski. Riversi w drugiej połowie dołożyli dwa trafienia. Najpierw w 37 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Michał Ściborowski a dwie minuty później Andrzej Milewski. Dwie bramki Krzysztofa Poseniaka z 48 minuty niewiele już zmieniły a FC Rivers pokonały Atak Klonów 7:5.