Ojrowski Rafał: 4 pkt.
(3-1-0-0)
Łukasz Kowalski, Karol Kucharski, Mikołaj Miszczak, Wojtek Nowakowski, Jędrek Ostrowski, Robert Raspopin, Kamil Tatol, Paweł Wysocki,
Wojciech Aftyka, Łukasz Cybul, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Krzysztof Kosiorek, Marcin Kosiorek, Michał Kowalewski, Michał Ojrowski, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Tomasz Poseniak, Bronisz Pstrucha,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Spowiolnieni oraz Atak Klonów. Mecz rozpoczął się od bramki zespołu Spowolnieni. W 6 minucie Karol Kucharski przejął odbitą piłkę, po czym mocnym uderzeniem obok dalszego słupka otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później Kamil Tatol zagrał na bok pola karnego do dobrze ustawionego Pawła Wysockiego, który technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. Lepszy okres gry zespołu Spowolnieni zaowocował dwiema bramkami strzelonymi w odstępie dwóch minut. W 17 minucie Paweł Wysocki wyprowadził kontr atak swojej drużyny, po czym zagrał do lepiej ustawionego Karola Kucharskiego, który pokonał bramkarza potężnym uderzeniem pod poprzeczkę. Dwie minuty później Wojciech Nowakowski zagrał prostopadłą piłkę do Pawła Wysockiego, który rzutem na taśmę wbił piłkę do bramki. Strata czwartej bramki zadziałała pobudzająco na zawodników Atak Klonów. Najpierw w 20 minucie Michał Ojrowski wbił piłkę do pustej bramki, kilka sekund później Wołodymyr Iliyenko dwukrotnie zagrywał do lepiej ustawionych kolegów z drużyny, którzy po jego podaniu trafiali do bramki. Warto wspomnieć, że w 23 minucie Michał Kowalewski strzelił niecodzienną bramkę. Po zagranie od W. Iliyenko zawodnik z numerem 6 (M. Kowalewski) potężnym uderzeniem prosto w ,, okienko" pokonał bramkarza. W 34 minucie do bramki trafił Kamil Tatol, który odbitą piłkę od bramkarza wbił do pustej bramki. Trzy minuty później Paweł Wysocki zagrał przed pole karne do Karol Kucharskiego, który technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. Kilka sekund później Piotr Grzegorczyk zagrał przed pole karne do Michała Kowalewskiego, który mocnym uderzeniem obok dalszego słupka pokonał bramkarza. W ostatnich dziesięciu minutach byliśmy świadkami jeszcze trzech bramek. W 41, a następnie w 42 minucie zawodnikom Spowolnieni udało się dwukrotnie trafić do bramki. Końcowy wynik meczu ustalił zawodnik zespołu Atak Klonów- Krzysztof Poseniak. Mecz zakończył się wynikiem 8:6. A.M.