Ojrowski Rafał: 5 pkt.
(3-2-0-0)
Mateusz Budyta, Grzegorz Dostatni, Sebastian Gajowiak, Robert Górski, Paweł Kopczyński, Konrad Kowalczyk, Karol Kucharski, Paweł Kurek, Maciej Żach, Cezary Śledziak, Rafał Paciorek,
Łukasz Cybul, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Marcin Kosiorek, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Tomasz Poseniak, Bronisz Pstrucha,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły FC K.A.C. oraz Atak Klonów. W pierwszej połowie obie drużyny walczyły o każdy centymetr boiska dzięki czemu pierwsza połowa była niesamowicie emocjonująca i trzymająca w napięciu. Mecz rozpoczął się od bramki w 4 minucie zawodnika Atak Klonów W. Iliyenko. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź zespołu FC K.A.C., bo kilka sekund po stracie bramki Robert Górski mocnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza. Lepszy okres gry zespołu FC K.A.C. zaowocował dwoma bramkami strzelonymi w przeciągu pięciu minut. Przed przerwą zawodnikom Atak Klonów udało się trafić bramkę kontaktową, której autorem był W. Iliyenko. Druga połowa była kompletną deklasacją zawodników Atak Klonów. Zawodnicy FC K.A.C. prowadzenia zdobytego przed przerwą nie oddali do samego końca meczu. Mecz zakończył się wynikiem 6:3.