Solonikov Artem : 11 pkt.
(5-5-0-1)
Wojciech Aftyka, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Krzysztof Kosiorek, Marcin Kosiorek, Michał Kowalewski, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Tomasz Poseniak, Bronisz Pstrucha, Grzegorz Rutkowski,
Michał Amanowicz, Michał Ciszyński, Rafał Domagała, Mateusz Domański, Aleksander Hejduk, Łukasz Karwowski, Łukasz Konwerski, Bartłomiej Kozak, Stanisław Roguski, Artem Solonikov, Adrian Wrona,

W meczu III ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Atak Klonów i ESFT Warszawa. Początek spotkania bardzo wyrównany. Akcje z jednej jak i drugiej strony kończyły się jednak na linii obrony lub strzały bronili bramkarze. Jedyna bramka w tej części spotkania padła w ostatniej minucie. Długie podanie otrzymał Adrian Wrona i odwrócony do bramki piętą skierował piłkę do siatki. Druga bramka wpadła w 28 minucie. Wyrzut bramkarza pod przeciwległą bramkę zamienił główką na bramkę ponownie Adrian Wrona. W 44 minucie ESFT wyprowadziło groźny kontratak. Dwójkową akcję wykończył Michał Ciszyński podwyższając wynik na 0:3. W 48 minucie padła bramka dla Klonów. Jej zdobywcą Krzysztof Poseniak. Wynik meczu 1:3.