Hanowicz Darek: 9 pkt.
(4-5-0-0)
Łukasz Gawroński, Kuba Ignaczewski, Michał Kujawa, Robert Pieniak, Marek Piwowarski, Piotr Rykowski, Mariusz Tryzybowicz, Robert Wasiuk, Paweł Zamysłowski,
Darek Hanowicz, Jakub Jeska, Andrzej Kazikowski, Filip Kosno, Michał Maliński, Remek Mytyk, Kamil Rawa, Przemek Rawa, Krzysztof Skrzypczak, Tomek Stróżak, Kuba Szkuta,

W meczu I ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Warriors-Real oraz FORZA. Mecz rozpoczął się od bramki w czwartej minucie zawodnika FORZA- Krzysztofa Skrzypczaka, który po krótkim podaniu od Przemysława Rawy pokonał bramkarza. Lepszy okres gry zespołu FORZA zaowocował kolejną bramką w wykonaniu Tomasza Stróżaka, który w sytuacji sam na sam oraz z obrońcą na plecach pokonał bramkarza mocnym strzałem. Zespół FORZA nie zwalniał tempa, czego efektem były trzy bramki strzelone w ostatnich minutach pierwszej połowy. Najpierw po podaniu z głębi pola od Andrzeja Kazikowskiego, do bramki trafił Filip Kosno. Dwie minuty później Jakub Jeska zagrał do Kamila Rawy, który mocnym uderzeniem sprzed pola karnego pokonał bramkarza. Kilka sekund później Tomasz Stróżak, kozłującą piłkę uderzył w samo okienko. Trzydzieści sekund przed końcem pierwszej połowy w sytuacji 2 na 1, Tomasz Stróżak podał do Jakuba Jeski, który bez trudu umieścił piłkę w bramce ustalając wynik pierwszej połowy na 0:6. Druga połowa rozpoczęła się od bramki Jakuba Szkuta. Zawodnicy FORZA wykorzystali bardzo ofensywne ustawienie zawodników Warriors-Real, Krzysztof Skrzypczak wyprowadził piłkę od własnego pola karnego, po czym zagrał górną piłkę do Jakuba Szkuta, który końcówką buta wbił piłkę do bramki. Zawodnicy Warriors-Real odpowiedzieli dopiero w 38 minucie, kiedy to Robert Wasiuk w indywidualnej akcji najpierw okiwał obrońcę, a następnie upadając na ziemię wbił piłkę do bramki. W 45 i 46 kolejną dwie bramki dołożyli zawodnicy FORZA. Jakuba Jeska, otrzymał podanie sprzed pola karnego, po czym wystawił Kamilowi Rawie piłkę do pustej bramki. Kilka sekund później Michał Maliński zagrał ponownie do Kamila Rawy, który bez problemowo pokonał bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 1:9.