Kackiewicz Borys: 4 pkt.
(3-0-0-1)
Darek Hanowicz, Paweł Jędrzejewski, Jakub Jeska, Karol Ślusarski, Michał Maliński, Remek Mytyk, Kamil Rawa, Przemek Rawa, Krzysztof Skrzypczak, Tomek Stróżak,
Łukasz Jakubik, Borys Kackiewicz, Grzegorz Kujawski, Mariusz Piórkowski, Andrzej Pietrucha, Michał Samsel, Piotr Stefaniak,

W meczu 1 ligi, Ligi na sztucznej trawie zmierzyły simę drużyny Forza Warszawa i Inter Europol. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy przyjechali na mecz tylko po zwycięstwo. Już w 4 minucie szybkiego gola zdobył Skrzypczak Krzysztof, strzałem z bliskiej odległości.Inter się bronił i próbował gry z kontry, lecz to nie wystarczyło i w ten sposób stracili aż 4 bramki do przerwy, samemu strzelając tylko 1 bramkę. Wynik do przerwy to 4:1. 2 połowa to 6 bramek dla gości i kontrola meczu do samego końca. Gracze gospodarzy się nie poddali i ustrzelili łącznie bramki autorstwa Samsel Michała. Tego dnia pięknymi bramkami i podaniami popisywał się Przemek Rawa, który został zawodnikiem meczu.Mecz zakończył się zwycięstwem 10:3. AB