Sobolewski Paweł: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Patryk Borowski, Artur Figatowski, Bartek Gwóźdź, Bartek Kamiński, Patryk Kępka, Kamil Żak, Marcin Żółkiewicz, Marek Wdowiński, Daniel Werfel,
Artur Barwicki, Paweł Bogdański, Tomasz Kaczmarek, Dariusz Kamiński, Robert Paluchowski, Paweł Sobolewski, Marek Szczepanik,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Orlik Mokotów oraz CONNS-BUD. Był to mecz na samym szczycie. jeżeli zawodniką Orlik Mokotów udało by się wygrać ten meczu zostaliby mistrzami Ekstraklasy. Mecz rozpoczął się od bramki zawodnika CONNS-BUD- Pawła Biegańskiego, który po podaniu od Tomasza Kaczmarka, pięknym uderzeniem w samo ,,okienko" pokonał bezradnego bramkarza. Lepszy okres gry zespołu CONNS-BUD zaowocował dwiema bramkami strzelonymi w przeciągu dwóch minut. Najpierw po podaniu od Marka Szczepanika do bramki trafił Robert Paluchowski, a kilka sekund później po podaniu od Artura Barwickiego do bramki trafił Dariusz Kamiński. W 17 minucie bramkę na 0:4 trafił Paweł Bogdański, który po podaniu od Tomasza Kaczmarka nie pozostawił bramkarzowi rzadnych szans. Na odpowiedź zespołu Orlik Mokotów musieliśmy czekać do 20 minuty, kiedy to odbitą piłkę od bramkarza dobił niepilnowany Patryk Borowski. W ostatniej akcji meczu bramkę na 1:5 trafił Marek Szczepanik, który po podaniu od Dariusza Krzemińskiego, technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. Zawodnicy CONNS-BUD nie schodzili z tonu, czego efektem była kolejna bramkarza strzelona w 31 minucie przez Marka Szczepanika, który po podaniu od Roberta Paluchowskiego, pokonał bramkarza. Znaczącą przewagę zespołu CONNS-BUD przerwał Patryk Borowski, który w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem zachował zimną krew i umieścił piłkę tuż pod nogą interweniującego bramkarza. Ostatnie trzy minuty był udokumentowaniem wysokiej formy zespołu CONNS-BUD. W 47 minucie Marek Szczepanik zagrał do Dariusza Kamińskiego, który potężnym uderzeniem pokonał bramkarza. Kilka sekund później Marek Szczepanik przejął piłkę przed polem karnym, czym technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. W 50 minucie meczu po faulu przed polem karnym, do rzutu wolnego podszedł Dariusz Kamiński. Znalazł on lukę w murze, po czym mocnym uderzeniem ustalił wynik meczu na 2:9.