(4-4-0-0)
Piotr Jaguścik, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Michał Prus-Niewiadomski, Dominik Skorża, Max Stawicki, Paweł Wycisłowski,
Tomasz Adamczyk, Hubert Cichocki, Karol Gębski, Robert Jankowski, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Piotr Pęksa, Konrad Szczepański,

3 punkty dla Grospola
W pierwszym meczu nowego sezonu w Ekstraklasie rozgrywek Ligowca starły się ze sobą ekipy Grospol.pl oraz Basel Olten Służewiec. Na to spotkanie warto było czekać do samego wieczora. Na zakończenie dnia na Ligowcu oglądaliśmy wspaniałe widowisko. Mecz ten rozgrywał się na bardzo wysokim oraz wyrównanym poziomie. Było dużo walki, indywidualnych oraz zespołowych akcji ofensywnych obu ekip. W pierwszej połowie nie było widać faworyta. Swoje doskonałe okazje mieli i jedni i drudzy. Przez 25 minut nikt jednak nie zdołał trafić do siatki i do przerwy utrzymał się rezultat 0:0. Duży wkład w taki wynik mieli świetnie broniący obaj bramkarze. Po zmianie stron minimalnie lepiej sprawował się Grospol. Często stosowali oni ryzykowne zagrania w głąb pola karnego rywali. Oddawali strzały niemal z każdej pozycji. Efektem takiej gry były pierwsze bramki w tym meczu. Najpierw wyszli oni na prowadzenie w 34 minucie za sprawą Dominika Skorży. Niedługo potem strzelał Piotr Litwiński. Goście znakomicie walczyli o odrobienie strat, ale brakowało im skuteczności. Wynik spotkania w ostatniej minucie ustalił Max Stawicki. Gospodarze zwyciężyli 3:0. PB