(5-4-0-0)
Ayhan Emiroglu, Sebastian Gajowiak, Karol Gębski, Robert Jankowski, Michał Komorowski, Grzegorz Krawczyk, Karol Kucharski, Piotr Pęksa, Norbert Strachota,
Mikołaj Chełstowski, Maciej Gronostajski, Łukasz Hoppe, Bartosz Jakubowski, Hubert Lecyk, Wojtek Pietrzykowski, Jarek Purzycki, Sławek Rosiński, Michał Wysocki,

Basel Olten rozbity.
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą drużyny Basel Olten oraz Nankatsu. Początek spotkania nie wskazywał, że będzie to tak jednostronny pojedynek. Do 13 minuty walka była dość wyrównana. W 13 minucie Wojtek Pietrzykowski wyprowadził Nankatsu na prowadzenie a w drużynie Basel coś pękło. Minutę później wynik podwyższył Łukasz Choppe. W 18 minucie było już 3:0 po strzale w krótki róg Sławka Rosińskiego. Wynik pierwszej połowy ustalił ponownie Wojtek Pietrzykowski w 25 minucie. W 27 minucie piękną bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Mikołaj Chełstowski. W 28 minucie Basel zdobyło bramkę honorową za sprawą Karola Kucharskiego. W 32 minucie kolejnego gola dla Basel zdobył Ayhan Emiroglu i pojawiła się iskierka nadziei. Szybko ją jednak zgasił w 33 minucie Wojtek Pietrzykowski. Kolejne bramki dla Nankatsu strzelali: Wojtek Pietrzykowski (43), Mikołaj Chełstowski (47), Sławek Rosiński (49) a wynik na 10:2 w 50 minucie strzałem pod poprzeczkę ustalił Jarek Purzycki.