(5-3-0-0)
Arek Grzeszczak, Marcin Ignaciuk, Rafał Janus, Rafał Kolasiński, Tomasz Kowalski, Piotr Kwiecień, Krzysztof Lach, Grzegorz Walczak,
Tomasz Cieślak, Patryk Hermann, Patryk Kęcik, Irek Kowal, Paweł Kur, Marcin Lutecki,

Piorunujące otwarcie AK Warszawiaka.
W meczu Ekstraklasy ligi rozgrywek Ligowca Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Bastionu oraz AK Warszawiak. W mecz zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy AK Warszawiaka. Już w 4 minucie objęli prowadzenie po bramce Irka Kowala. Minutę później podwyższenie dał swojemu zespołowi Patryk Herman. W 10 minucie było już 3:0 po kolejnym trafieniu Irka Kowala. Tuż przed przerwą dla Bastionu bramkę zdobył Grzegorz Walczak dając jeszcze nadzieję na nawiązanie walki. Po rozpoczęciu drugiej części spotkania kolejne bramki zdobył AK Warszawiak. W 30 minucie rzut karny wykorzystał Irek Kowal a dwie minuty później na 5:1 podwyższył Patryk Herman. Nikt się w tym spotkaniu już większych emocji nie spodziewał. Sport ma jednak to do siebie, że lubi zaskakiwać. W kolejnej akcji straty zmniejszył Marcin Ignaciuk. W 34 minucie Rafał Kolasiński zdobył kolejną bramkę dla Bastionu a przełom nastąpił w 42 minucie po przepięknym strzale z rzutu wolnego w samo okienko bramki Marcina Ignaciuka. Bastionowi brakowało już tylko jednej bramki do remisu i pozostało 8 minut do jego doprowadzenia. Pomimo licznych ataków sztuka ta się nie udała. W samej końcówce spotkania kontratak zakończony sukcesem wyprowadził AK Warszawiak i po kolejnym golu Patryka Hermana ostatecznie pokonał Bastion 6:4