(5-4-0-0)
Tomasz Cieślak, Marcin Kaleja, Patryk Kęcik, Irek Kowal, Paweł Kur, Radek Pawłowski, Wojciech Wojewódzki,
Kajetan Ciećwierz, Bartek Jóźwiak, Daniel Kaczyński, Rafał Krawczyk, Kuba Nowakowski, Wojtek Nowakowski, Krzysiek Paszyński, Robert Raspopin,

Chłopcy z Ferajny dały popalić.
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny AK Warszawiak oraz Chłopcy z Ferajny. Przed tą drugą drużyną stanęło nie lada zadanie. W tym dniu rozgrywając dwa spotkania (jedno po drugim) musieli racjonalnie dysponować siłami. Jednak w tym meczu rozpoczęli z wielkim animuszem. Wynik pierwszej połowy pozwala stwierdzić, że ta drużyna powalczy o fotel lidera. Pierwsze trzy bramki dla Chłopców z Ferajny zdobył Kuba Nowakowski. Rozpoczął w 2 minucie, następnie 7 i 19. Kolejne dwa trafienia dołożyli Krzysiek Paszyński (20) i Wojtek Nowakowski (24). 5:0 w pierwszej połowie praktyczni rozstrzygnęły losy tego meczu. Na początku drugiej połowy Kuba Nowakowski w 27 minucie podwyższył wynik. Chłopcy z Ferajny mogli już zagrać na luzie. W 30 minucie AK Warszawiak zdobyli bramkę. Irek Kowal zdobył honorową bramkę. W 37 minucie kolejna bramka dla Chłopców. Strzela niezawodny w tym meczu Kuba Nowakowski. W 38 minucie Patryk Kęcik zdołał zdobyć jeszcze jedną bramkę dla AK Warszawiak jednak strzelanie zakończyli zawodnicy Chłopców z Ferajny. Najpierw w Robert Raspopin w 40 minucie a wynik ustalił w ostatniej minucie meczu Daniel Kaczyński. Chłopcy z Ferajny rozbili AK Warszawiak 9:2.