Osowski Rafał: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Kowalski Dawid: 3 pkt.
(3-0-0-0)
Emil Biegun, Mateusz Kocur, Rafał Osowski, Przemysław Pietrajtys, Tomasz Sawicki, Tomasz Siemek, Paweł Sławiński, Kamil Więch,
Patryk Hermann, Szymon Hryszczyk, Dawid Kowalski, Paweł Kur, Marcin Sikora, Piotr Wawrulik,

La Furia odjechała w drugiej połowie.
W meczu Ekstraklasy ligi rozgrywek Ligowca Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny La Furia oraz AK Warszawiak. Pierwsza część spotkania była dość wyrównana a bramki zespoły zdobywały naprzemiennie. Nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy La Furii wygrywając ją 5:3. Dla La Furii bramki zdobywali: Mateusz Kocur (3, 8), Tomek Sawicki (19), Paweł Głowiński (21), Przemysław Pietrajtys (23). Dla AK Warszawiak wszystkie trzy trafienia zaliczył Szymon Hryszczyk w 5, 16 i 22 minucie. La Furia dała prawdziwy popis strzelecki w drugiej odsłonie spotkania wygrywając ją aż 8:1. Bramki zdobywali: Przemysław Pietrajtys (29, 42), Paweł Głowiński (30), Mateusz Kocur (32,34,50), Emil Biegun (40), Tomek Sawicki (44). AK Warszawiak zdołali w tej części spotkania odpowiedzieć tylko jedną bramką w 48 minucie. Strzelcem – Marcin Sikora. La Furia pokonała SK Warszawiak aż 13:4