(4-2-0-0)
Paweł Chudek, Jacek Daniszewski, Paweł Ereminowicz, Andrzej Gondek, Marcin Maciołek, Marian Pasternak, Grzegorz Poślada, Mariusz Tryzybowicz, Mateusz Wakulewski,
Michał Bogacz, Krzysztof Brzozowski, Tomasz Cieślak, Szymon Hryszczyk, Patryk Kęcik, Paweł Kur, Marcin Lutecki, Wojciech Wojewódzki,

Nakacu zgarnia kolejne 3 punkty
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Nakacu oraz AK Warszawiak Mokotów. Spotkanie to znakomicie rozpoczęła ekipa gości. Już w 3 minucie zdobyli oni pierwszą bramkę i wyszli na prowadzenie. Potem przez długi czas gospodarze dążyli do wyrównania. Toczyła się zacięta walka o każdy centymetr boiska. Wciąż jednak utrzymywało się jednobramkowa przewaga Warszawiaka. Dopiero w 19 minucie na 1:1 strzelił Paweł Ereminowicz. Dwie minuty później to Nakacu wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego świetnie przymierzył Jacek Daniszewski. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców w ostatniej minucie pierwszej połowy. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:1. Po zmianie stron znów świetnie zaatakowało Nakacu. Paweł Chudek zdobył gola w 27 minucie. Goście dopiero później próbowali odrabiać straty. Kolejno w 34 i w 36 minucie strzelali Krzysztof Brzozowski oraz Michał Bogacz. Gospodarze okazali się jednak lepsi od swoich rywali również w końcówce meczu i nie dopuścili, by ci doprowadzili do wyrównania. W końcówce dla Warszawiaka strzelił Tomasz Cieślak, natomiast w ekipie Nakacu dwukrotnie trafiał Paweł Ereminowicz i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:4. PB