(5-4-0-0)
Tomasz Adamczyk, Ayhan Emiroglu, Robert Jankowski, Marcin Kapała, Mateusz Komorowski, Eryk Pajor, Piotr Pęksa, Dariusz Pocztowski, Daniel Pyza,
Marcin Aleksandrowicz, Piotr Boguta, Robert Ciura, Marcin Ignaciuk, Rafał Janus, Rafał Kolasiński, Tomasz Kowalski, Łukasz Kwiatkowski, Piotr Rucki, Grzegorz Walczak,

Bastion kolejny raz remisuje 2:2
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Służewiec oraz Bastion. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny posiadały dobre okazje do strzelania bramek. Pierwszą z nich strzelili goście w 5 minucie. Wynik meczu otworzył Robert Ciura. Potem częściej pod bramka rywala atakowali gospodarze, ale nie potrafili wykorzystać nadarzających się im okazji. Przez długi czas jednobramkowe prowadzenie Bastionu nie ulegało zmianie. Służewiec był bardzo nieskuteczny w swoich atakach, przez co nie zdołał strzelić ani jednej bramki w pierwszej części meczu. Po zmianie stron od razu do ataku ruszyli gospodarze. Służewiec strzelił w 26 minucie. Na 1:1 trafił Tomasz Adamczyk. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 35 minuty. Wtedy na prowadzenie wyszła ekipa gospodarzy Po niskim strzale sprzed pola karnego bramkę zdobył Ayhan Emiroglu. W końcówce toczyła się bardzo wyrównana walka o punkty. Dopiero w 46 minucie Piotr Rucki strzelił gola, który jak się okazało był trafieniem na wagę jednego punktu. Po raz drugi w tym sezonie Bastion remisuje 2:2. PB