Nowakowski Wojtek (10.)
Kwieciński Aleksander
Tomasz Adamczyk, Ayhan Emiroglu, Karol Gębski, Marcin Kapała, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Dariusz Nowak,
Krzysiek Gołos, Bartek Jóźwiak, Daniel Kaczyński, Daniel Kamiński, Aleksander Kwieciński, Kuba Nowakowski, Wojtek Nowakowski, Konrad Nowicki, Paweł Pająk, Krzysiek Paszyński, Maciek Pyrka, Robert Raspopin, Kamil Stępień,

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej Ligowiec R-GOL CUP 2016 zmierzyły się ze sobą zespoły Służewiec oraz Chłopaki z Ferajny. Od samego początku mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Jako pierwsi strzelili gospodarze. W 6 minucie do siatki rywali trafił Marcin Kapała, 4 minuty później Chłopaki wyrównali po golu Wojtka Nowakowskiego. Wynik meczu ustalił w ostatniej minucie Ayhan Emiroglu. Perfekcyjnie wykorzystał rzut wolny blisko od pola karnego i dał zwycięstwo Służewcowi 2:1.