(4-3-0-0)
Mariusz Cieślak, Ayhan Emiroglu, Karol Gębski, Marcin Kapała, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Dariusz Nowak, Piotr Pęksa, Cezary Słocki, Konrad Szczepański,
Piotr Jaguścik, Dawid Jędruch, Piotr Kuś, Piotr Litwiński, Tomek Markowicz, Piotr Rasztawicki, Dominik Skorża, Max Stawicki, Paweł Wycisłowski,

Derby Ekstraklasy na remis
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Służewca oraz Grospolu. Spotkanie kolejki! Mistrz kontra vicemistrz Ligowca, znowu spotkały się przeciwko sobie. Po niedawnym zwycięstwie Grospolu w „finale” sezonu Wiosna 2016 , Służewiec miał okazję zrewanżować się za poniesioną porażkę w ostatniej kolejce. Goście ruszyli do ataku od samego początku. Wyszli na prowadzenie już w 1 minucie. Wynik spotkania otworzył Piotr Litwiński. Służewiec nie mógł pozwolić sobie na takie dramatyczne wejście w mecz, więc pozbierali się bardzo szybko. Efektem odpowiedzi gospodarzy na pierwsze trafienie rywali były dwa piękne gole Mateusza Komorowskiego w 5 oraz 9 minucie. Walka od pierwszych minut była niesamowicie wyrównana, Grospol tylko minutę tracił do gospodarzy jednego gola. W minucie 10 było już 2:2 po golu ponownie Piotr Litwińskiego. I jedni i drudzy próbowali z całych sił wywalczyć przewagę nad przeciwnikiem, jednak wynik długo nie ulegał zmianie. Dopiero pod końcem pierwszej połowy Litwiński zdobył trzecią bramkę dla swojej drużyny, kompletując hattricka oraz dając Grospolowi prowadzenie do przerwy 3:2. Po zmianie stron Służewiec idealnie rozpoczął drugą połowę, doprowadzając do wyrównania już w 26. W 37 minucie wyszli nawet na prowadzenie po kapitalnym rzucie wolnym strzelonym po ziemi obok prawego słupka przez Mateusza Komorowskiego. Zwycięstwo wymknęło się jednak Służewcowi w ostatnich minutach. Tuż przed końcem spotkania Piotr Jaguścik strzelił bramkę dla Grospolu i mecz zakończył się remisem 4:4. PB