(4-3-0-1)
Mariusz Cieślak, Ayhan Emiroglu, Karol Gębski, Marcin Kapała, Mateusz Komorowski, Dariusz Nowak, Piotr Pęksa, Konrad Szczepański,
Maciej Bonecki, Tomasz Gaworski, Daniel Grochowalski, Maciej Grochowski, Michał Krzysztoszek, Marek Maniewski, Piotrek Sarnowski, Norbert Wierzbicki, Mateusz Złotowski,

Widowisko na wysokim poziomie, 9 bramek w spotkaniu !
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Służewiec oraz Atakro. Było to bardzo emocjonujące oraz wyrównane spotkanie. U jednych i drugich od samego początku było widać ogromną chęć wygrania tego pojedynku. Spotkały się drużyny o podobnej wysokiej klasie, które mogą walczyć o tytuł mistrza Ligowca. Początkowy minuty nie wskazywały na przewagę na którejś ze stron. Pierwsza bramka padła dopiero po kwadransie gry. Przepięknym golem popisał się Daniel Grochowalski . Atakro prowadziło 1:0, ale tylko 9 minut. Później zespół gości zdominował kompletnie drużynę gospodarzy. W ciągu ostatnich 4 minut zdobyli 3 bramki, powodując przewagę 4:0 nad Służewcem. Gospodarze zdołali odpowiedzieć przed przerwą tylko trafieniem Ayhana Emiroglu w 24 minucie i tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po zmianie stron gospodarze musieli szybko nadrabiać straty. Nie czekali zbyt długo i kilka minut po wznowieniu zdobyli 2 ważne bramki. Wszystko było w tym momencie możliwe, Służewiec cały czas starał się poprawić wynik. Nie dawali sobie jednak tak łatwo rady z rywalem. Atakro zdobyło piąta bramkę w 40 minucie. Przepięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Złotowski. Gospodarze byli w trudnej sytuacji, jednak dali radę zdobyć gola na 4:5. Hattricka zanotował Dariusz Nowak. Czas mijał nieubłaganie i Służewiec nie zdążył już trafić gola wyrównującego. Jedną bramką ulegli Atakro , wicemistrzowie Ligowca w sezonie Wiosna 2016. PB