(5-4-0-0)
Dawid Jędruch, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Tomek Markowicz, Piotr Rasztawicki, Dominik Skorża, Max Stawicki, Karol Wójcik, Paweł Wycisłowski, Piotr Wycisłowski, Dominik Zaręba,
Ayhan Emiroglu, Karol Gębski, Marcin Kapała, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Adrian Nowak, Piotr Pęksa, Cezary Słocki, Konrad Szczepański,

Mistrzem Ligowca Grospol!!!
20 września 2016 roku przyszedł czas na rozstrzygnięcie zmagań rozgrywek najwyższej ligi Ligowca na Sztucznej Trawie. W ostatnim meczu sezonu w walce o mistrzostwo zmierzyły się zespoły Grospolu.pl oraz Służewca. Mecz lidera z viceliderem. Grospol potrzebował tylko remisu, Służewiec musiał koniecznie wygrać. Spotkanie odbyło się na bardzo wysokim poziomie, czego wszyscy mogli się w 100 % spodziewać. Było dużo walki, wiele indywidualnych oraz zespołowych akcji i strzałów. Piłka błyskawicznie przemieszczała się między zawodnikami obu drużyn. Mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, stawką było przecież mistrzostwo Ekstraklasy Ligowca. Pierwszego gola obejrzeliśmy dopiero w 23 minucie. Po cudownym rajdzie lewą stroną boiska Dominik Skorża wyłożył piłkę na pustą bramkę Tomkowi Markowiczowi a ten skierował ją do siatki i Grospol objął prowadzenie. Drugi padł minutę później przez tego samego gracza po zamieszaniu w polu karnym Służewca. Te dwie minuty okazały się na tyle kluczowe w tym spotkaniu, że Służewiec musiał odrobić stratę i zdobyc minimum 3 bramki. Dopiero w 47 minucie trafili na 1:2 po akcji Adriana Nowaka i na nic więcej nie było stać ich w tym spotkaniu. Po bardzo walecznym i zaciekłym boju Grospol zdobywa mistrzostwo Ekstraklasy na Sztucznej Trawie w sezonie Wiosna 2016! PB