(4-2-0-0)
Bartłomiej Bogucki, Jakub Jakubowski, Artur Jałowiecki, Adrian Kaliciecki, Robert Komornicki, Michał Korol, Mateusz Telakowiec,
Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Piotr Pęksa, Adam Rutka, Maciej Sejbuk, Konrad Szczepański, Piotr Szurmiński,

Derbowe spotkanie zakończone zwycięstwem Tiki Taki
W kolejnym spotkaniu 3 kolejki rozgrywek Ekstraklasy Ligowca na Sztucznej Trawie Wiosna 2016 zmierzyły się ze sobą zespoły Tiki Taki oraz Służewca. Mistrz oraz Wicemistrz rozgrywek w nieco odmienionych składach przystępował w tym dniu do derbów Ligowca. Mecz zapowiadał się nam na niesamowite widowisko i takie też właśnie było. Obie ekipy mające w swoich szeregach niezwykle utalentowanych zawodników świetnie radziły sobie w ofensywie, jak i w defensywie. Pierwsza przewagę wywalczyła sobie w tym pojedynku Tiki Taka, zdobywając dwie bramki za sprawą Roberta Komornickiego w 9 oraz 10 minucie. Na pierwszego gola Służewca musieliśmy czekać aż do 17 minuty, gddyż świetnie bronili się gospodarze. Autorem tego trafienia był Konrad Szczepański. Dla jednych i drugich było to ciężkie starcie. Po golu wyrównującym Macieja Sejbuka ( Służewiec ), minutę później do siatki rywali trafił Michał Korol ( Tiki Taka ). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy zaciętą, wyrównaną bitwę, w której jednak drużyną ściganą była Tiki Taka a ścigającą Służewiec. Goście musieli odrabiać wynik, by móc liczyć na korzystny wynik. W 46 minucie , gdy po pięknym golu Piotra Szurmińskiego drużyna Służewca przegrywała już tylko jednym trafieniem ( 5:6 ) ruszyła wyraźnie do ataku i przycisnęła gospodarzy w końcowych momentach spotkania. Gościom nie udało się jednak wyrównać, po szybkiej kontrze Tiki Taka zdobyła 7 bramkę w tym spotkaniu za sprawą Bartłomieja Boguckiego i było po meczu. PB