(4-5-0-0)
Łukasz Dobroszycki, Marcin Janowicz, Arek Łukasiak, Anrzej Pawłowski, Paweł Szymański, Piotr Wójcik, Karol Wiszniewski, Michał Zając,
Karol Gębski, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Adrian Nowak, Piotr Pęksa, Konrad Szczepański, Piotr Szurmiński,

Bezlitosny Służewiec
W kolejnym dniu meczowym rozgrywek Ekstraklasy Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Dentystów ze Służewcem. Spotkanie, mimo w miarę wyrównanej pierwszej połowy skończyło się na jednostronnym wyniku, co potwierdziła zwłaszcza druga część meczu. Przez pierwsze 25 minut lepsza była drużyna Służewca, częściej dochodzili do sytuacji bramkowych, zdecydowanie lepiej organizowali się w ofensywie, ale również w defensywie. Byli niewątpliwie faworytem tego spotkania, jednak zespół gospodarzy potrafił zatrzymać napędzoną drużynę gości w pierwszej połowie. Bramki Adriana Nowaka w 13 i Piotra Szurmińskiego w 22 minucie pozwoliły Służewcowi pewnie prowadzić do przerwy 2:0. Po zmianie stron jeszcze bardziej zdecydowanie zaatakował zespół gości. Gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia poza bramką Andrzeja Pawłowskiego ( Dentyści ) w 30 minucie. Służewiec wyrobił sobie dużą przewagę nad przeciwnikiem już w połowie meczu i spokojnie prowadził grę. Strzelali bramki nawet w samej końcówce, czym potwierdzili swoją wyższość nad przeciwnikiem. Najwięcej trafień w tym meczu zaliczył Adrian Nowak, który był autorem aż 5 bramek dla Służewca. PB