(4-2-0-0)
Tomasz Bieleń, Kamil Matysiak, Daniel Radko, Albert Toma, Tomasz Zdrojewski, Krzysztof Ziąbka,
Sebastian Dziubdziński, Radosław Kiersnowski, Michał Kostrzewski, Jarek Żak, Kamil Piotrowicz, Rafał Płoszaj, Paweł Zygert,

Citi United świetnie zaczyna sezon.
Według naszego typerka Citi United było faworytem tego spotkania, różnica między kursami była jednak na tyle niewielka, iż można było zaryzykować stwierdzenie, że losy spotkania będą ważyć się do samego końca. Red Devils było drużyną dobrze grającą w obronie i starającą narzucić się swój styl gry rywalowi. W pierwszych minutach się w zupełności udało, gra toczyła się głównie w środku pola w średnim tempie. Po pięciu minutach Kamil Matysiak wszedł w posiadanie piłki, momentalnie podkręcił tempo i już po chwili piłka była w siatce rywali. Po straconej bramce goście zamurowali pole karne, nie dopuszczali żadnych strzałów rywali i pilnowali wyniku. Niestety nie mieli pomysłu jak doprowadzić do remisu i rozpocząć pogoń za rywalem. Niestety w końcówce pierwszej połowy Citi United zaliczyło kilka świetnych akcji. Dwie bramki dołożyli Krzysztof Ziąbka i Kamil Matysiak. Od pierwszej minuty drugiej połowy Citi United konsekwentnie grało swoje, już po kilkunastu sekundach Krzysztof Ziąbka dołożył kolejną bramkę. Czerwone Diabły nie mogły się odnaleźć w zaistniałej sytuacji, nie radzili sobie z przeciwnikami i pozwolili się zdominować. Nie pomogła nawet bramka zdobyta przez duet Michał Kostrzewski i Radek Kiersnowski. Do samego końca Citi United utrzymywało prowadzenie, nadal mocno naciskali i starali się poprawić wynik. Ostatecznie wygrali 6:1, ostatnią bramkę chwilę przed syreną zdobył Tomek Zdrojewski.