Paszkot Marcin
Adam Aścik, Jacek Drążyk, Daniel Groń, Łukasz Guziński, Maciej Han, Maciej Kaczmarek, Michał Kiedrzyński, Robert Kobus, Artur Kostek, Konrad Kowalski, Piotr Krawczyk, Sebastian Kulczyński, Stanisław Kwater, Tomasz Lux, Marcin Makowski, Paweł Mentel, Kamil Parys, Marcin Paszkot, Rafał Paszkowski, Mariusz Pędzich, Grzegorz Polak, Dominik Róg, Tomasz Roskosz, Marcin Rucz, Filip Skrzypczak, Michał Stefańczyk,
Mateusz Jankowski, Michał Kalinowski, Adrian Kamrowski, Łukasz Kowalczyk, Michał Lisiecki, Krzysztof Mazuruk, Konrad Sowiński, Dawid Strzelczyk,

Łódzka zadyszka
Półfinałowe starcie zaczęło się od dwóch szybkich bramek. Najpierw za sprawą Piotra Krawczyka na prowadzenie wyszli gracze Departamentu Sprzedaży Prepaid, ale szybko wyrównał niezawodny Michał Kalinowski. W czwartej minucie nastąpiło rozstrzygnięcie tych zawodów. Wtedy to, kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Stanisław Kwater. Piłka łomotnęła w poprzeczkę i wpadła do bramki. Sześćdziesiąt sekund później podobną akcję(znów strzał z dalszej odległości) przeprowadził Piotr Krawczyk. A piłka ponownie wpadła do bramki ekipy Łódź 2. 3:1 to była już niebagatelna przewaga. I po takich dwóch ciosach ekipa z Łodzi już się nie podniosła. Co więcej, w siódmej minucie mogli stracić kolejną bramkę, ale w ostatniej chwili obrońca Łodzi 2 wybił piłkę z linii bramkowej. Z przebiegu gry wynik wydaje się sprawiedliwy. Ekipa Departamentu Sprzedaży Prepaid była lepiej zorganizowana, grała zespołowo i stwarzała sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Imponująca w innych spotkaniach Łódź 2 akurat w tym spotkaniu dostała zadyszki i zeszła z placu gry pokonana. ŁŻ