Wierzbicki Norbert: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Paweł Brzozowski, Tomasz Cieślak, Daniel Dudziński, Patryk Kęcik, Irek Kowal, Paweł Kur, Marcin Lutecki, Paweł Maciak, Radek Pawłowski, Wojciech Wojewódzki,
Patryk Borowski, Daniel Grochowalski, Piotr Gwóźdź, Patryk Kępka, Kamil Żak, Patryk Makarski, Nikita Pogorielov, Norbert Wierzbicki,

Mecz pomiędzy AK Warszawiakiem a TZM był kolejnym pogromem podczas bieżącej kolejki rozgrywek. Do siatki trafiali Pogorielov Nikita, Grochowalski Daniel ( bramka zdobyta "szczupakiem") oraz Żak Kamil i po 5 minutach było juz 3:0 dla gości. W końcówce pierwszej połowy bramkarza AK Warszawiak dwukrotnie zaskoczył Grochowalski oraz również dwukrotnie Piotr Gwóźdź. Bramki często padały po błedach Warszawiaka, braku komunikacji i lukach naboisku. Do przerwy goście prowadzili aż 7:0.
W drugiej połowie gospodarze byli dużo bardziej zdeterminowani, pewnie między innymi dzięki ich bramkarzowi Marcinowi Luteckiemu, który głośno dawał się we znaki. Długo nie widzieliśmy żadnego gola, dopiero w 43 minucie dla gości trafił Patryk Borowski. Pierwszą bramkę dla gospodarzy obejrzeliśmy minutę później, jej zdobywcą był Tomasz Cieślak. Widać było, że w drużynie gości coś drgnęło, bo w krótkim odstępie czasu strzelili kolejną bramkę za sprawą Irka Kowala. Długo nie cieszyli się ze zdobywania bramek , ponieważ dziewiąte trafienie dla gości zdobył Piotr Gwóźdź, a w ostatniej minucie meczu wynik na 10:2 ustalił Grochowalski z rzutu karnego.