(4-3-0-0)
Sebastian Dziubdziński, Kamil Jackowski, Michał Kostrzewski, Marcin Szyszkowski, Robert Utko, Piotr Węgrzyn, Paweł Zygert,
Maciej Gutowski, Filip Jakubiak, Maksi Kruglenkow, Damian Rozpedek, Maciej Solyga,

Red Devils wysoko wygrywa.
Red Devils walczyło o awans i pierwsze miejsce w tabeli, po czterech kolejkach mieli trzy punkty straty do lidera i zajmowali środkowe miejsce na podium. Inter Citi FC nie miał tyle szczęścia do wygrywania spotkań, co rywal. Do tej pory uzbierał trzy punkty, dawało to przedostatnią pozycję. Na szczęście był to dopiero pierwszy sezon tej ekipy i musieli się dotrzeć między sobą zanim zaczną odnosić sukcesy. W pierwszych minutach nie było widać różnicy, jaka była pomiędzy drużynami w tabeli. Goście już w drugiej minucie strzelili pierwszą bramkę, dokonał tego Maciej Solyga po podaniu od Filipa Jakubiaka. Niestety w tym miejscu zakończyło się prowadzenie spotkania przez Inter Citi. Diabły szybko opanowały plac gry i już po kilku minutach Paweł Zygert doprowadził do remisu. Na tym się nie skończyło, po dwóch minutach Sebastian Dziubdziński poprawił prowadzenie a po kolejnych trzech Robert Utko ustalił dwubramkową przewagę. Mimo sporej przewagi gospodarzy rywal się nie poddawał, cały czas grał swoje i krok po kroku przybliżał się do zdobycia kolejnej bramki. W osiemnastej minucie Maciej Solyga trafił po raz trzeci i na tablicy pojawił się wynik 5:3. Pierwszą połowę Maciej Solyga zakończył ponownie ustalając wynik kontaktowy, tym razem trafił z wolnego. Druga połowa była tragiczna w skutkach dla gości, od pierwszych minut gospodarze mocno naciskali i błyskawicznie opanowali plac gry. Nieprzerwanie pracowali nad wynikiem. Po kilku minutach Inter Citi FC było zbyt zmęczone by skutecznie się bronić. Im bliżej końca było tym gorzej wyglądała sytuacja gości. Ostatecznie Czerwone Diabły wysoko wygrały i zdobyły kolejne punkty.