(6-3-0-0)
Mahommed Alsarraf, Kuba Chodorowski, Andrzej Januszewski, Piotr Kreczmański, Przemek Kuśmierczuk, Kacper Kurowski, Karol Wiszniewski, Marcin Zawadzki,
Mateusz Czech, Czarek Dąbrowski, Mariusz Kamiński, Mateusz Komorowski, Piotr Pęksa, Adam Szczepański, Konrad Szczepański, Marek Szczepański,

Najlepszy mecz niedzieli
To był kapitalny mecz do oglądania. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie i choć Bronx wygrał zasłużenie to może mówić o szczęściu, które było bardziej po jego stronie. Już w 1 minucie na strzał z za pola karnego zdecydował się Szczepański,ale piłka uderzyła w spojenie.W rewanżu Bronx wyprowadza kotrę po której pada pierwsza bramka.W kolejnych minutach Służewiec dążył do wyrównania,ale to Bronx był bardziej skuteczny.W 8 minucie piłkę do gry wprowadza Bronx.Kilka podań na własnej połowie i na długie podanie decyduje się M.Zawadzki.Świetnie w tempo wystartował Januszewski,który za plecami obrońcy przyjął piłkę i technicznym strzałem podwyższył na 2:0.Służewiec tempa nie zwalniał ciągle wierząc w końcowy sukces.Zostało to nagrodzone w 15 minucie gdy po strzale z karola Szczepański zaskoczył Kurowskiego zdobywając kontaktową bramkę.Przewaga Służewie przez chwile była bardzo wyraźna, ale bezradnie drużyna mogła reagować jak po kolejnym strzale Szczepańskiego piłka odbiła się od dwóch słupków i wpadła w ręce bramkarza. Do przerwy 3:1, a w drugiej połowie przez dłuższy czas oglądaliśmy bardziej zachowawczą grę, ale tempo meczu nie spadło. W 23 minucie Służewiec trafił okazję wyprowadzając kontrę 2:1. Konrad Szczepański wypatrzył Mateusza Komorowskiego, a ten pokonał Kurowskiego. Kolejne bramki długo nie padały, bo obie drużyny grały bardzo skoncentrowanie i ostrożnie. Dopiero w 34 minucie błąd zawodników Służewca. Piłkę przejmuje Karol Wiszniewski i wypuszcza Januszewskiego, który mija wysoko wysuniętego Czarka Dąbrowskiego i zdobywa bramkę. Służewiec musiał się otworzyć wierząc choćby w remis. Niestety w końcówce dwukrotnie bramkę zdobył Mohamed Alsarraf zapewniając trzy punkty Bronxowi. Piękny mecz i obie drużyny zasłużyły na najwyższe oceny. W takim tempie nie zagrały ani ING, ani Grospol co świadczy o tym, że liga w tym sezonie może być jeszcze ciekawsza.