(2-1-0-0)
Mateusz Czech, Czarek Dąbrowski, Mariusz Kamiński, Piotr Pęksa, Adam Szczepański, Konrad Szczepański, Marek Szczepański,
Mariusz Brzozowski, Tomasz Gadomski, Łukasz Girjotas, Jarek Kowalewski, Zbyszek Maciołek, Radosław Matusiak, Łukasz Piasecki,

Grat bramek
Zespół Służewa do tego pojedynku przystąpił w pełnym składzie, gdyż walczą, o strefę medalową. The Best Form bez względu na wynik, zajmie ostatnią pozycję, co przełożyło się na frekwencję w składzie. Pierwsza część meczu nie zapowiadała się na tak wysoką porażkę gości. Służew miał przewagę, jednak The Best Form, dzielnie walczyli stwarzając sytuację pod bramką rywala. Gospodarze, w swoim stylu, konstruowali akcję po których padały ładne bramki. W 11, 18min, gole zdobyła Mateusz Czech, zaskakując bramkarza silnymi strzałami. 19 mina, to trafienia Adama Szczepańskiego, Mariusza Kamińskiego. Goście odpowiadają dwoma trafieniami: Tomasza Gadomskiego, Łukasza Girjotasa. Wynik do przerwy 4:2 dla gospodarzy. Druga część meczu, to zdecydowana dominacja Służewa, którzy wykorzystali wszystkie mankamenty zespołu przeciwnika. W łatwy sposób strzelali bramkę za bramką, dzięki czemu, zawodnikom udało się poprawić swoje statystyki. Zawodnicy gości, nic nie mogli zrobić w tym pojedynku, a kłótnie między sobą tylko pogarszały atmosferę. Do końca meczu zespół gości na luzie, bawił się z przeciwnikiem strzelając w ciągu całego meczu 15 bramek. Goście odpowiedzieli 4 trafieniami. Mecz mógł się podobać w pierwszej części, w której oba zespoły walczyły, natomiast w drugiej połowie gospodarze zdominowali rywala, nie dając im szans.